Jan Błachowicz z narzeczoną na imprezie ekskluzywnego butiku. Spotkali Małgorzatę Sochę

Jan Błachowicz z narzeczoną na imprezie ekskluzywnego butiku. Spotkali Małgorzatę Sochę

Pod koniec października Jan Błachowicz  i stracił pas UFC w kategorii półciężkiej. Nowym mistrzem został Glover Teixeira, który pokonał Polaka w drugiej rundzie. Była to niemała sensacja, ponieważ to pierwsza porażka "Cieszyńskiego Księcia" od niecałych trzech lat.

Przegrana to ogromny cios dla zawodnika. . Później Dorota Jurkowska  i, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wyraziła swoje wsparcie dla ukochanego.

Ostatnio Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska byli gośćmi na hucznej imprezie urodzinowej domu handlowego. Oprócz nich bawili się tam m.in. , Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Małgorzata Kożuchowska, Dorota Rabczewska, Monika Olejnik z Tomaszem Ziółkowskim oraz Małgorzata Socha.

Wygląda na to, że sportowiec i jego narzeczona najlepiej odnaleźli się w towarzystwie aktorki. Media obiegły zdjęcia, na których widać Jana Błachowicza siedzącego przy stoliku właśnie z Małgorzatą Sochą.Ten fakt nie powinien dziwić. Wszak niedawno zawodnik MMA oraz jego ukochana, podczas urlopu w Omanie, wypoczywali z Małgosią oraz jej mężem. Zdjęciem sportowiec pochwalił się na Instagramie. "To był miły tydzień! Na nudę w ich towarzystwie nie mogliśmy narzekać" - napisał.

KP